A régi, szinte teljesen azonos dizájnú fürdőszobai tükrönket erre cseréltük. A szerencse úgy hozta, hogy a rögzítőcsíkok ezen a modellen pontosan a megfelelő távolságra voltak a régi rögzítőkonzolhoz.
Emiatt (és csakis ezért) elégedett vagyok az eredménnyel.
A konstrukció, a véletlenszerűen hátulra ragasztott elektronikával, már önmagában is elég rosszul néz ki, de az a tény, hogy a tükörnek általában csak a bal és a jobb oldalon van egy csíkja, miközben felül és alul nyitott, különösen megkérdőjelezhető egy fürdőszobai tükör esetében. Ez lehetővé teszi, hogy a szennyeződés és a nedvesség könnyen bejusson a tükör (és a felülete, beleértve az átlátszó csíkokat is) mögé.