die andersMacherin 7 hónapja
Az ár-érték arány jó.
Vizuálisan nagyon vonzó. Sajnos van néhány apróbb hiba/karcolás. Nem igazán zavaró, de amikor új terméket veszek, elvárom, hogy hibátlan legyen. Végül is ezért fizetek. Egyébként tényleg nagyszerű.
Automatikusan lefordítva erről a nyelvről német.
Antwort von Mömax7 hónapja