IrisD1 éve
Stílusos és jó minőségű
Szép ülőgarnitúra. Először azt gondoltam, hogy túl alacsony, de rendben van. A fotel szuper kényelmes, és még heverészni is lehet a kanapén. Határozottan minőséginek tűnik.
Egy apró hátrány a párnák; amikor felállsz, látszik egy horpadás, de körülbelül 5 perc múlva kisimul.
A két asztal vizuálisan vonzó.
Összeszerelés: A kanapé lábait kellett rögzíteni, amit magamnak sikerült megtennem. Az asztal előre összeszerelve érkezett.
A huzat lehetne nagyobb; mindent össze kell szerelni, és az asztalt a kanapé tetejére kell helyezni, hogy minden elférjen alatta. Kapcsokkal van ellátva, így a lábakhoz rögzíthető anélkül, hogy elrepülne.
Összességében jó ár-érték arány.
4,5 csillag
Automatikusan lefordítva erről a nyelvről német.
