A szállítás kiváló volt, 6 napon belül és egyenesen a nappalimba érkezett. Sajnos az összes helyi bútorboltban, ahol vásároltam, nagyon hosszú a szállítási idő. Magában véve egy szép kanapé, olcsó, az összecsukható funkció és a színe is nagyszerű, viszont az ülésmagasság túl alacsony, a kárpit pedig kemény, ami miatt kicsit lötyög. Vettem magasabb lábakat, beállítottam az ülésmagasságot, és egy vastag birkagyapjú takaróval javítottam a kényelmet. Most már elégedett vagyok, mivel a kanapé most kényelmes és nem is olyan irtózatosan nagy.