A Mömax Oldenburg tolóajtós gardrób meglehetősen hosszadalmas összeszerelési folyamata elárulja, hogy valaha jó termék volt. Sajnos a gyártási költségeket annyira drasztikusan csökkentették, hogy mára csak egy (átlag alatti) gardróbról van szó.
Úgy tűnik, hogy két különböző beszállító felelős a gardrób alkatrészeiért. Az egyes "alkatrészek" minősége jelentősen eltér. Ez a különféle csavarokban, lemezekben és kampókban is megmutatkozik, amelyeket különböző zacskókban szállítanak, de minőségükben jelentősen eltérnek.
Néhány előre fúrt lyuk 1-2 mm-rel el van tolva, ami rendetlen összeszerelést és esztétikailag kellemes megjelenést eredményez. Például a gardróbunkban a felső polc, lényegében a tető, az egyik oldalon az oldalsó panel alatt helyezkedik el. Ez a fiókoknál is bosszantó, mivel a felső a szekrény ajtajához dörzsölődik.
A gyártás jelentős költségmegtakarítása a felső panelen is megmutatkozik, amely nincs fehérre festve. Az eredeti préselt karton kinézetét viseli magán, ezért felülről elég csúnya a kétszintes lakásunkban. Az ajtókat nem szerelik össze előre a gyárban, hanem a helyszínen kell összeszerelni őket. A szekrény előszerelési szintje gyakorlatilag nulla. A fent említett okok miatt nem ajánljuk ezt a szekrényt.