GNO8 hónapja
Elöl vágva, egyébként OK.
Sajnos az elején egy darab lepattant. Felmerül a kérdés: „Vissza kellene küldenünk emiatt?” Attól függ, hogy akarod-e a macerát, és sosem tudhatod, hogy a cseredarab máshol hibás-e. Megpróbáljuk valahogy megjavítani vagy eltitkolni a hibát. Egyébként minden rendben volt; minden alkatrész/csavar/stb. megvolt. A szállítás gyors volt, és az ár is korrekt volt.
Automatikusan lefordítva erről a nyelvről Német.